تبلیغات

سرنوشت عجیب‌ برترین گلزنان پدیده - پرسپولیس

هفته سیزدهم لیگ برتر در حالی با برگزاری دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده همراه خواهد شد که بیشترین گل زده توسط بازیکنان دو تیم در این تقابل 2 گل است.

 برترین گلزنان پدیده - پرسپولیس و سرنوشت عجیب

پرسپولیس و پدیده تاکنون 5 بار برابر یکدیگر قرار گرفته اند که یکی از آنها مربوط به جام حذفی است و سرخپوشان در آن دیدار و در وقت اضافه به برتری دست یافتند.هادی نوروزی، میلاد غریبی و یونس شاکری بازیکنان دو گله این تقابل محسوب می شوند که در بازی روز جمعه تنها یونس شاکری قادر به افزایش این آمار خواهد بود. هادی نوروزی، کاپیتان فقید سرخپوشان در دیدار جام حذفی زننده یکی از گل های این تیم در برتری 5 بر یک لقب گرفت و در دیدار رفت فصل گذشته نیز با شوتی دیدنی گل تساوی تیمش را به نام خود کرد.

میلاد غریبی نیز که در ترکیب پرسپولیس یک گل به پدیده زده بود، با حضور در پدیده موفق شد آن را جبران کند و او نیز در جمع دوگله های این بازی قرار گرفته است که اکنون با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت که با توجه به پارگی رباط برایش به وجود آمده بود، در تیمی حضور ندارد. دیگر بازیکن دو گله این جدال نیز یونس شاکری است که موفق شده یک گل با پیراهن پرسپولیس و یک گل نیز با پیراهن پدیده در این جدال رو در رو به ثمر برساند و شانس افزایش این آمار را در بازی روز جمعه خواهد داشت.

منبع: ورزش سه 


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار