تبلیغاتساعت پخش و تکرار سریال شهرک جیم شبکه سه


برچسب ها: ساعت تکرار سریال شهرک جیم، زمان پخش و تکرار سریال شهرک جیم از شبکه سه سیما، ساعت تکرار سریال شهرک جیم، زمان تکرار شهرک جیم / بازپخش مجموعه شهرک جیم، سریال شهرک جیم | زمان پخش و تکرار شهرک جیم | خلاصه داستان و بازیگران، تکرار سریال شهرک جیم چه ساعتی است، خلاصه داستان و معرفی سریال شهرک جیم+تکرار و زمان پخش، ساعت و زمان تکرار سریال شهرک جیم، سریال طنز شهرک جیم
معرفی سریال شهرک جیم (شبکه سه): سریال طنز شهرک جیم محصول شبکه سه سیما به تهیه کنندگی فرید شب خیز و کارگردانی علی شب خیز از یکشنبه 21 آذر ماه 95 هر شب ساعت 20 از شبکه 3 سیما پخش می شود.

ساعت پخش و تکرار سریال شهرک جیم از شبکه سه سیما:
سریال طنز شهرک جیم از یکشنبه 21 آذر ماه 95 شنبه تا پنجشنبه هر شب حوالی ساعت 20:00 از شبکه سه سیما پخش می شود، تکرار آن روز بعد، حوالی ساعت 2 بامداد و 06:30 صبح از شبکه سه سیما پخش می شود.

بازیگران سریال شهرک جیم (شبکه سه): بیژن بنفشه خواه در نقش بهرام گردآوری، سوسن پرور در نقش بهناز گردآوری، روشنک عجمیان در نقش ناهید، ماهان عبدی در نقش پویا گردآوری، امیر کربلایی زاده در نقش صحبت مامانی، عباس جمشیدی در نقش خشایار سالاری، ثمیلا شفیعی در نقش بیتا جراح، نگین معتضدی در نقش سهیلا، علی موسویان در نقش خسرو جراح

خلاصه داستان سریال شهرک جیم (شبکه سه): بهرام گردآوری، تهیه کننده ای مقروض است که کلیه عوامل حکم جلب او و مدیر تولیدش را گرفته اند. بهرام در تلاش است با گرفتن سفارشِ کاری جدید  از شبکه، آبروی از دست رفته خویش را به دست آورد. بهرام  به همراه همسرش که آشپزی نمونه است و تنها پسرش که،علاقه مند به رسانه و اینترنت است در شهرکی ساکن هستند. یکی از دوستان قدیمی بهرام به همراه همسر و دخترش نیز در همسایگی بهرام سکونت دارد؛ دوست بهرام وضعیت اقتصادی مناسبی دارد و این موضوع در رفتار و شخصیت همسرش بی تاثیر نیست. خواهر بهرام که دامپزشک و حامی محیط زیست است به همراه شوهر بیکارش که در تلاش است تا شغلی مناسب به دست آورد در همان شهرک زندگی می کنند. مدیر تولید بهرام هم از کودکی یار و یاور او بوده و در حل مشکلات، مشاور بهرام است که البته همیشه محاسباتش اشتباه از آب در می آید.

زمان شروع و تعداد قسمتهای سریال شهرک جیم (شبکه سه): سریال شهرک جیم در 70 قسمت 30 دقیقه ای از 21 آذر 95 از شبکه سه سیما پخش می شود.

عکسهای بازیگران سریال طنز شهرک جیم (شبکه سه):


ساعت تکرار سریال شهرک جیم

عوامل تولید سریال شهرک جیم شبکه سه: مجری طرح و مدیر تولید: غلامرضا هاشم زاده ،مدیر تصویر برداری: جمال شمس ،مدیر صدا برداری: احمد پولی بابایی ،طراح گریم: شهرام خلج،طراح صحنه و لباس: رضا مفاخری، تدوین: امیر ولی خانی، صدا گذاری و ترکیب صدا: حبیب ده بزرگی، موسیقی: پویا نیک پور، خواننده: سینا حجازی   و با تشکر از تینو صالحی و تعداد زیادی از بازیگران مهمان.

ساعت تکرار پخش سریال شهرک جیم

انتهای پیام/

منبع: شبکه سه

برچسب ها: ساعت تکرار پخش سریال شهرک جیم، تکرار شهرک جیم، بازیگران سریال شهرک جیم، سریال شهرک جیم چه زمانی پخش میشه؟، سریال شهرک جیم کی پخش میشه؟، سریال شهرک جیم چند قسمت است؟، بازپخش سریال شهرک جیم چه زمانی است؟، سریال شهرک جیم از کدام شبکه پخش میشه؟، داستان و بازیگران سریال شهرک جیم + عکسها و ساعت پخش، ساعت پخش و تکرار سریال شهرک جیم از شبکه سه سیمالینک منبع

برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «ساعت پخش و تکرار سریال شهرک جیم شبکه سه» اینجا کلیک کنید.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار