تبلیغات

آزادسازی حلب؛ خداحافظی با خاورمیانه بزرگ

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» به نقل از کانال پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ  ونشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، شصت و یکمین شماره هفته‌نامه خط حزب الله منتشر شد.

هفته‌نامه‌ خط حزب‌الله در گزارش هفته‌ خود، باتیتر«آزادسازی حلب؛ خداحافظی با خاورمیانه بزرگ» به پایان یافتن رویای آمریکایی‌ها برای ساخت خاورمیانه بزرگ پرداخته است. در بخشی از سرمقاله «خط حزب‌الله» آمده است: حالا بعد از گذشت چند سال از حوادث سوریه و منطقه، نه تنها تصور توهمی «مایک مورل» بیش از پیش مشخص شده، بلکه طرح خاورمیانه بزرگ هم با شکست مواجه شده است. البته از جذابیتها و در عین‌ حال از پیچیدگی‌های سیاست، وابستگی و درهم تنیدگی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی به یکدیگر است. هم‌زمان با تحولات حلب و موصل، بازیگران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای از تحولات یمن و بحرین نیز غافل نیستند چراکه سرنوشت حلب و موصل سرنوشت تمام منطقه است، بنابراین می‌توان گفت سرنوشت این دو، تأثیرات منطقه‌ای و جهانی تعیین‌کننده‌ای خواهد داشت.

همچنین در این شماره روایت رهبر معظم انقلاب از طرح دشمنان برای ضربه به قیام یمن و بخشی از بیانات معظم له در ابتدای درس خارج ایشان نقل شده است.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار