تبلیغات

برزگر: نباید انتظار زیادی از کادر فنی در رقابت‌های جهانی اوزان غیر المپیکی داشته باشیم

برزگر: نباید انتظار زیادی از کادر فنی در رقابت‌های جهانی اوزان غیر المپیکی داشته باشیم

تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷

منصور برزگر

منصور برزگر

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد گفت: با دو ماه فرصت و چند اردو نمی‌توانیم انتظار بیشتری از کادر فنی در رقابت‌های جهانی اوزان غیر المپیکی در مجارستان داشته باشیم.

به گزارش ستاره ها؛ منصور برزگر در خصوص نتایج آزادکاران ایران در مسابقات جهانی اوزان غیر المپیکی اظهار داشت: با دو ماه فرصت و چند اردو نمی‌توانیم انتظار بیشتری از کادر فنی در رقابت‌های جهانی اوزان غیر المپیکی در مجارستان داشته باشیم.
عضو شورای فنی کشتی آزاد ادامه داد: در مجموع تیم کشتی آزاد ایران در بوداپست پس از روسیه و هم امتیاز با آمریکا دوم شد که نتیجه قابل قبولی است.
نایب قهرمان المپیک تصریح کرد: مصطفی حسین‌خانی که سابقه مدال‌آوری در جهان را نداشت در این مسابقات خوب جنگید و مبارزه کرد و تنها شکست وی مقابل قربان علی‌یف روس بود که می‌تواند در آینده با اعتماد به نفس بیشتری با این رقیب سرشاخ شده و با کشتی هجومی وی را شکست دهد.
برزگر در مورد مبارزات احسان‌پور گفت: بهنام متاسفانه هم در مقابل حریف روس و هم کشتی‌گیر آمریکایی خوب مبارزه نکرد و وی هنوز نتوانسته مشکلات خود در مبارزه از جمله نحوه اداره مسابقه را برطرف نماید. کادر فنی در این میان فرصت مناسب را به این کشتی‌گیر داده و انتظار می‌رود وی بهتر با رقبای خارجی مبارزه کند.
قهرمان جهان در پایان گفت: کادر فنی باید از امروز برای مسابقات پیش‌رو از جمله جام جهانی و مسابقات جهانی فرانسه آماده شود.

14

کد مطلب: 91736

مرجع : تسنیم


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار