تبلیغات

آماده سازی بزرگترین مانور ماشین آلات زمستانی در کرج

رحیمی خبر داد: آماده سازی بزرگترین مانور ماشین آلات زمستانی در کرج

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علیرضا رحیمی با اعلام این خبر گفت: در این مانور ماشین آلات و اکیپ های زمستانی خدمات موتوری به صورت آماده باش برای بحران بارش های احتمالی قرار می گیرند.

این مسئول هدف از اجرای این مانور را لزوم آمادگی به منظور اقدام به موقع در خصوص مقابله با بحران بارش های زمستانی و رفاه حال شهروندان ذکر و عنوان کرد: با توجه به دستور اکید شهردار، ماشين آلات و اكيپ هاي سازماني، عوامل فنی و اجرایی در حال آماده باش كامل هستند و همزمان با شروع بارش برف، عمليات خدمات رساني و برف روبی را آغاز خواهند کرد.

وي خاطر نشان كرد: در راستاي رفاه و آسایش شهروندان در فصل زمستان و جلوگیری از یخبندان معابر امسال 140 دستگاه اعم از انواع ماشین آلات سبک و سنگین در ستادهای برف روبی در سطح شهر مستقر هستند.

وی با بیان اینکه 170 نفر از نیروهای سازمان در ستادهای برف روبی در هنگام بارش برف فعالیت می کنند، از ديگر اقدامات اکیپ سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج به تهيه و دپو 5 هزار تن ماسه و نمك زمستاني جهت مقابله با يخزدگي معابر مهيا اشاره کرد.

رحيمي در پایان اظهار امیدواری کرد: سال جاری با تجهیز ماشین آلات و برپایی ایستگاههای متعدد ستاد برف روبی در سطح شهر و تلاش نیروهای این ستاد بتوانیم در فصل زمستان عملکرد مناسبی را داشته باشیم و موجبات رضایتمندی شهروندان را نیز فراهم کنیم.

46


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار