تبلیغاتحامد ذبیحی: صدای بحرانی به جناب خان جان داد


حامد ذبیحی: صدای بحرانی به جناب خان جان داد

حامد ذبیحی عروسک گردان جناب خان معتقد است تنها کسی که توانست عروسک جنان خان را به این شهرتی که شاهد هستیم برساند کسی غیر از محمد بحرانی نیست و به همین دلیل حق معنوی زیادی نسبت به این عروسک دارد.
به گزارش سینماسینما ، یکی از کسانی که بیش از دیگران از حاضر نبودن جناب خان در فصل چهارم برنامه «خندوانه» غمگین است، کسی جز حامد ذبیحی عروسک گردان جناب خان نیست.
ذبیحی در گفت و گو با سینماسینما درباره شرایطی که در «خندوانه» به وجود آمده است، گفت: «اتفاقات اخیر حاوی چند پیام است.این میان یک محرک هایی وجود دارد و در عین حال موانعی هم هست. من اگر از لحاظ روحی و حسی به موضوع جناب خان نگاه کنم قطعا تحت فشار زیادی قرار می گیرم. زیرا ارتباط خوبی با این عروسک تا به امروز داشته ام.»
او ادامه داد: «از لحاظ حرفه ای هم همین طور است ما باید با عروسکی که آن را می گردانیم ارتباط خوبی داشته باشیم. از لحاظ معنوی من به عنوان گرداننده عروسک جناب خان حقی را برای خود متصور هستم. اما قطعا از لحاظ حقوقی چنین حقی ندارم .حس، زمان و انرژی برای کسی مالکیت به همراه نمی آورد.
او ادامه داد: «نبود جناب خان در فصل چهارم «خندوانه» قطعا ناراحت کننده است. این شبیه جدایی یک پدر از فرزندش است. شما عروسکی را مجاب به کاری می کنید که به هیچ وجه برایش خوب نیست. «خندوانه» بدون جناب خان قطعا متضرر خواهد شد. مثل اینکه برنامه نود را بردارید و برنامه دیگری را جایگزین آن کنید. نمی توانم بگویم که مردم با این موضوع کنار می آیند و آن را می پذیرند. اگر جناب خان نباشد باید ببینیم که چه اتفاقی رخ می دهد.
گرداننده جناب خان درباره حق و حقوقی که نسبت به این عروسک وجود دارد گفت: «این …

[ مشاهده متن کامل حامد ذبیحی: صدای بحرانی به جناب خان جان داد در 24 آنلاین نیوز ]

اخبار پیشنهادی:

حامد ذبیحی: صدای بحرانی به جناب خان جان دادلینک منبع

برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «حامد ذبیحی: صدای بحرانی به جناب خان جان داد» اینجا کلیک کنید.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار