تبلیغات

شهادت یک سرباز در درگیری با اشرار

پليس به منظور بررسي وضعيت خودرو به راننده آن دستور ايست داد اما سرنشينان خودرو بدون اعتنا به هشدار ماموران اقدام به تيراندازي کرده و از محل گريختند.

فرمانده انتظامي استان کرمان از درگيري ماموران انتظامي شهرستان "فارياب" با اشرار مسلح و به هلاكت رسيدن سه شرور خبر داد و گفت: در اين عمليات يکي از ماموران وظيفه به شهادت رسيد.

به گزارش ایسنا، سردار"رضا بني اسدي" با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامي فارياب هنگام گشت زني در حوزه استحفاظي، به يك دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک شدند.

وي افزود: پليس به منظور بررسي وضعيت خودرو به راننده آن دستور ايست داد اما سرنشينان خودرو بدون اعتنا به هشدار ماموران اقدام به تيراندازي کرده و از محل گريختند.

بني اسدي تصریح کرد: پليس با اشرافيت كامل به منطقه و درگيري متقابل موفق شد خودروي اشرار را از ادامه مسير بازدارد. و در اين درگيري مسلحانه سه شرور مسلح به هلاكت رسيدند و مقاديري سلاح و مهمات جنگي نيز كشف شد.

فرمانده انتظامي استان کرمان بیان کرد: در اين عمليات يكي از كاركنان وظيفه به نام "ابراهيم نظري" به فيض رفيع شهادت نائل آمد.

به گفته وی تحقيقات پليس جهت بررسي علت حضور اشرار مسلح در منطقه ادامه دارد.


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار