تبلیغات

چرا اینیستا همواره در بیلبائو هو می شود؟

علت هو شدن اینیستا در واقع به خاطر اتفاقی است که در دیدار فصل ۱۱ – ۲۰۱۰ دو تیم بارسا و بیلبائو رخ داد. در آن بازی فرناندو آموره بیتا به علت خطا روی اینیستا اخراج شد. هواداران اتلتیک معقتد بودند اینیستا هنگام زمین افتادن اغراق کرده است تا داور یعنی متیو لاهوس، کارت قرمز را به آموره بیتا نشان بدهد. پس از این اتفاق هافبک اسپانیایی در سن مامس هو می‌شود.

آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلونا، شخصیتی محبوب در بسیاری از ورزشگاه های اسپانیا محسوب می شود ولی در سن مامس اوضاع برای او متفاوت است.

به گزارش "ورزش سه"، اینیستا به سب زدن گل قهرمانی اسپانیا در جام جهانی 2010، هنوز هم در بسیاری از ورزشگاه های اسپانیا مورد تشویق قرار می گیرد؛ با این حال او هرگاه قدم به ورزشگاه اختصاصی بیلبائو یعنی سن مامس می گذارد، با سوت های اعتراضی و هوی هواداران ایم تیم مواجه می شود.

فردا شب بارسا برای انجام بازی دور رفت مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری به سن مامس خواهد رفت و اینیستا باید خود را برای شنیدن فریادهای اعتراضی هواداران بیلبائو آماده کند؛ اما دلیل این موضوع چه می تواند باشد؟

علت هو شدن اینیستا در واقع به خاطر اتفاقی است که در دیدار فصل ۱۱ – ۲۰۱۰ دو تیم بارسا و بیلبائو رخ داد. در آن بازی فرناندو آموره بیتا به علت خطا روی اینیستا اخراج شد. هواداران اتلتیک معقتد بودند اینیستا هنگام زمین افتادن اغراق کرده است تا داور یعنی متیو لاهوس، کارت قرمز را به آموره بیتا نشان بدهد. پس از این  اتفاق هافبک اسپانیایی در سن مامس هو می‌شود.

سه سال پس از آن قضیه، اینیستا مصاحبه‌ای انجام داد که خشم هواداران اتلتیک را برانگیخت. بازیکن بارسلونا گفت‌:« برای من سن مامس تنها یک ورزشگاه است اما برای هواداران این تیم سن مامس ورزشگاهی متفاوت است. برای من بازی کردن در بیلبائو مانند بازی کردن در ورزشگاه اتلتیکومادرید است.»

هواداران اتلتیک او را به خاطر این اظهارات نبخشیدند و به سوت‌های اعتراض آمیزشان ادامه‌ دادند تا سن مامس تنها ورزشگاهی در اسپانیا باشد که هافبک محبوب اسپانیایی در آن هو می‌شود.


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار