تبلیغات

واکنش انریکه به سرمربیگری والورده در بارسلونا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (پنجشنبه) تیمش برابر اتلتیک بیلبائو در دور رفت از جام حذفی اسپانیا به شایعاتی که درباره احتمال انتصاب ارنستو والورده به عنوان جانشین وی در پایان فصل جاری وجود دارد، گفت: من شیوه کاری والورده را دوست دارم و معتقدم که او یک مربی طراز اول است. در مورد شایعات هم فقط می‌توانم بگویم که این هم بخشی از ورزش است.

انریکه 46 ساله در ادامه اعتراف کرد که انتظار یک بازی سخت را برابر شاگردان والورده دارد. او افزود: ما می‌دانیم که بیلبائو چه تیم با کیفیتی است. این تیم همیشه با شیوه پرس‌اش کار را برای ما سخت کرده است. به نظر من این بازی سختی خواهیم داشت. من همیشه انتطار رویارویی با اتلتیک بیلبائو را در بازی‌های بزرگ دارم به خصوص در جام حذفی که این تیم انگیزه زیادی برای فتح آن دارد.

سرمربی پیشین سلتاویگو درباره اهدافی که در سال 2017 دارد، تأکید کرد: از نظر ورزشی ما می‌خواهیم سالی موفق داشته باشیم. تیم‌هایی جام می‌برند که لیاقت کسب جام را داشته باشند. ژانویه در کورس قهرمانی برای کسب جام‌های مختلف ماه بسیار مهمی است.

تیم‌های فوتبال بارسلونا و اتلتیک بیلبائو فردا شب از ساعت 23:45 به وقت تهران در ورزشگاه سن‌مامس به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار