تبلیغات

دو پنالتی محرزی که باربولان از بارسلونا سلب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپانیایی مارکا، اعتراض گسترده بازیکنان بارسلونا در بازی شب گذشته‌ (پنجشنبه) به فرناندس باربولان داور بازی این تیم برابر اتلتیک بیلبائو که برای تعدادی از آنها کارت زرد به ارمغان آورد، بهترین دلیل برای اثبات نارضایتی شدید آنها از عملکرد جنجالی و پر اشتباه این داور اسپانیایی بود.

بارسا در حالی تن به شکست 2 بر یک داد که از اشتباهات داوری در این بازی به شدت ضربه خورد. طبق ادعای خوان آندوخار اولیور، کارشناس داوری رادیو مارکا، بازیکنان بارسا حق داشته‌اند که به باربولان اعتراض کنند چرا که هر دو خطای مشکوک به پنالتی که روی بازیکنان این رخ داد، پنالتی بودند. مورد اول خطایی بود که گورکا ایرایسوس، دروازه‌بان بیلبائو روی جرارد پیکه مرتکب شد. پس از آن هم آریتس آدوریس، مهاجم میزبان باسکی، در یک ضربه کرنر، ساموئل اومتیتی، مدافع بارسلونا را در محوطه جریمه بیلبائو سرنگون کرد که طبق تشخیص آندوخار اولیور، هر دو صحنه، خطای پنالتی بوده‌اند.

اولیور در مورد خطای اول نه تنها معتقد بود که باربولان باید برای بارسا خطای پنالتی اعلام می‌کرد بلکه تأکید داشت که او باید آدوریس را هم به دلیل خشونتی که در برخوردش با اومتیتی نشان داد از زمین بازی اخراج می‌کرد.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار