تبلیغاتوزیر صنعت، معدن و تجارت درگذشت هاشمی را تسلیت گفت

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی پیامی درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

آفتاب‌‌نیوز :

پیام تسلیت وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بدین شرح است:

انا لله و انا اليه راجعون

با در يغ و افسوس فراوان درگذشت عالم رباني‌، فقيه عاليقدر حضرت آيت الله اكبر هاشمي رفسنجاني براي همه ارادتمندان آن مرد بزرگ مصيبتي سنگين و ضايعه اي جبران ناپذير است.

آن بزرگوار كه از برجستگان انقلابي و سياسي معاصر جهان اسلام به شمار مي رفتند ، زندگي سراسر ايثار خود را وقف اعتلاي جامعه و امت اسلامي نمودند.

حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني به گردن صنعت معدن و تجارت كشور مثل ساير بخش هاي اقتصادي ، سياسي و اجتماعي حقي بزرگ دارد و بدون شك لقب سردار سازندگي برازنده ايشان بوده و من وظيفه دارم  از تلاش هاي ايشان  در سالهاي بعد از انقلاب  و حمايت هايي كه تا امروز   از اين حوزه بزرگ انجام دادند به نيكي ياد كنم.

اینجانب به نمایندگی از طرف همه خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت تسلیت صمیمانه خود را به پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنا له فدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی ، آیات عظام و علمای اعلام و تمامی اقشار جامعه ایران اسلامی تقدیم داشته و به ارادتمندان و به ویژه خاندان مکرم و ارجمند ایشان تعزیت عرض نموده و برای دیگر داغداران از خداوند متعال درخواست تسلا و برای روح مطهر آن بزرگوار رحمت و مغفرت الهی خواستارم.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار