تبلیغات

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مشکل‌گشای انقلاب بود

حسن ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از آن دسته از اسوه‌ها و مبارزانی بود که به امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بسیار نزدیک بود.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی سهم بسیار بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشته‌اند گفت: ایشان در تداوم انقلاب اسلامی در شرایط بسیار سخت کوشیدند.

ظهیری با اشاره به اینکه تلاش ایشان در دو دوره ریاست جمهوری در سازندگی کشور مشهود است افزود: آقای هاشمی رفسنجانی در دو دوره ثمر رسانی انقلاب و حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی اسوه بود.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان خاطرنشان کرد: اگر وصف ایشان را در یک جمله کوتاه بتوان گفت شاید این باشد که هر کجا برای انقلاب مشکلی بود آقای هاشمی در آنجا حضور داشت و مشکل‌گشا می‌شد.

وی با اشاره به اینکه انعکاس برنامه‌های تسلیت در سه روز عزای عمومی در صدا و سیمای گیلان ادامه دارد گفت: فقدان وی سوگ بزرگی است که امیدوارم خداوند به لطف خود جایگزینی برای ایشان در آینده قرار دهد.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار