تبلیغاتکاروان اعزامی مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی +فیلم وتصاویر

ستاد ارتحال آیت‌الله علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی در شهر بهرمان در شهرستان رفسنجان از اعزام کاروان هایی ویژه برگزاری مراسم خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛در این ستاد که نخستین جلسه آن شامگاه یکشنبه ۱۹ دی با حضور امام جمعه، رئیس و اعضای شورای اسلامی بهرمان، ستاد نماز جمعه بهرمان و شهردار این شهر برگزار شد، 36 دستگاه اتوبوس برای اعزام اهالی بهرمان و رفسنجان به مراسم ارتحال یاردیرین انقلاب اختصاص یافت.کاروان اعزامی مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی +فیلم وتصاویر 

بنا بر اعلام ستاد ارتحال بخش نوق ،  6 دستگاه اتوبوس برای اعزام اهالی بهرمان نوق –زادگاه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی-به مراسم ارتحال یار دیرین انقلاب در نظر گرفته شده است.

همچنین در همین رابطه ستاد ارتحال در رفسنجان نیزتشکیل شده و 30 دستگاه اتوبوس نیز برای اعزام اهالی رفسنجان به تهران و برای حضور در مراسم ارتحال در نظر گرفته شده است.
 

کاروان اعزامی مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی +فیلم وتصاویر

مردم بهرمان بعد از شنیدن این خبر برای عرض تسلیت، مقابل منزل خواهربزرگ مرحوم آیت‌الله علی‌اکبر هاشمیان (طیبه هاشمیان مادر شهید محسن شریفیان) در شهر بهرمان جمع شدند. کاروان اعزامی مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی +فیلم وتصاویر 

همچنین تلاوت قرآن در مساجد، ۲ میدان اصلی شهر بهرمان و بخش نوق با همکاری شورای بخش‌ها انجام و شهر بهرمان نیز سیاه پوش شد.
 
یادآور می‌شود، شهر بهرمان زادگاه این عالم مجاهد و یار امام و رهبری است.
انتهای پیام/پ

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار