تبلیغات

313 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

به گزارش خبرگزاری تسینم از شهرکرد، حبیب‌الله وفایی امشب در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون 313 میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک‌های عامل به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده که از این مقدار 181 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب مصوبات اقتصاد مقاومتی و 131 میلیارد و 500 میلیون تومان پرداخت مستقیم بوده است.

وی با اشاره به  سهم 360 میلیارد تومانی استان از تسهیلات اقتصاد مقاومتی کشور، افزود: رقم 313 میلیارد تومان کنونی نشان‌دهنده تحقق 87 درصدی سهم استان از این میزان تسهیلات است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه از تاریخ 7 دی ماه تا امروز 46 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات توسط سیستم بانکی به واحدهای تولیدی و کشاورزی استان پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: از این مقدار 19 میلیارد و 420 میلیون تومان پرداخت اقتصاد مقاومتی و 27 میلیارد و 400 میلیون تومان پرداخت مستقیم بوده است.

وفایی خواستار پایبندی بانک‌های عامل به تعهدات خود در راستای پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی شد و بیان کرد: کمیته نظارت در استان فعال است و به صورت هفتگی از واحدهای تولیدی که تسهیلات دریافت نموده‌اند بازدید به عمل می‌آورد.

وی تاکید کرد: هدف از انجام این امور تحقق رشد و تولید پایدار و توسعه استان است.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار