تبلیغات

حل مشکلات ساختمان‌های اداری از دغدغه‌های اساسی خراسان شمالی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود دلپسند در کارگروه ساماندهی فضاها و ساختمان‌های اداری استان اظهار داشت: وجود برخی محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های قانونی احداث ساختمان اداری جدید در شرایط، فعلی امکان‌پذیر نیست.

دلپسند افزود: بررسی امکانات و همچنین احصاء نیازهای دستگاه‌های اجرایی در سطح استان می‌تواند نقشه و مسیر راه جهت حل مشکلات ساختمان‌های اداری مؤثر باشد.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های دارای منابع زیرساختی همچون آب، برق و گاز و ... نیاز به توسعه دارند و بنابراین جابجایی آن می‌تواند هزینه‌ها و اعتبارات زیادی را به دنبال داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی تصریح کرد: احداث ساختمان اداری جدید در سطح استان نیازمند طی فرآیندهای قانونی است که باید از سوی دستگاه اجرایی مرتبط رعایت شود.

دلپسند تأکید کرد: مطالعه، جانمایی و احداث ادارات در یک مجتمع ساختمانی تنها پاسخگوی نیازهای شهرستان‌های کوچک است.

وی اظهار داشت: تجمع دستگاه‌های اجرایی در یک منطقه موجب ایجاد مشکلات در حوزه امنیت و ترافیک شهری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری افزود: بر اساس شرایط استان و تشریح نیازهای استان در خصوص تأمین ساختمان‌های اداری به هیئت دولت ردیف اعتباری خوبی در برنامه ششم توسعه در این حوزه برای استان در نظر گرفته‌شده است.

دلپسند افزود: نحوهٔ اجرایی و عملیاتی شدن مصوبات جلسات کارگروه از سوی دستگاه‌های اجرایی باید با تشکیل کمیته نظارت ارزیابی شود و گزارشی از آن در جلسات آینده ارائه می‌شود.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار