تبلیغات

توقیف محموله قاچاق 2 میلیاردی در زنجان

توقیف محموله قاچاق 2 میلیاردی در زنجان

استان‌ها > زنجان - معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از کشف یک محموله انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ جعفر كردلو با اعلام اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان زنجان حين کنترل خودروهاي عبوري به يک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.
وي ادامه داد: در بازرسي از اين اتوبوس هفت هزار و 282 ثوب البسه، چهار حلقه لاستيك ،سه طاقه پارچه، 55 عدد لوازم آرايشي و بهداشتي،120 تخته پتو و 234 ثوب كت و شلوار خارجي فاقد هر گونه مدارک معتبر گمرکي کشف شد.
سرهنگ كردلو بيان داشت: ارزش محموله كشف شده توسط كارشناسان دو ميليارد ريال اعلام شده است که راننده اتوبوس در اين رابطه دستگير و جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي تحويل داده شد.
معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان زنجان در پايان با تشكر از همكاري خوب و سازنده شهروندان، خاطر نشان کرد: قاچاق کالا به توليدات داخلي كشور ضربه مستقيم مي زند كه از تمام مردم تقاضا مي شود هر گونه اخبار در خصوص كالاي قاچاق را از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند

46


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار