تبلیغات

اراک جزو 3 استان برتر در زمینه مبارزه با مواد مخدر/رفع محرومیت مناطق روستایی از اولویت های دولت

جلسه کارگروه اجتماعی استان مرکزی با حضور وزیر کشور و فریدون دستیار ویژه رئیس جمهور در اراک برگزار شد.

اراک جزو 3 استان برتر در زمینه مبارزه با مواد مخدر به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛  وزیر کشور در جلسه کارگروه اجتماعی استان مرکزی گفت: تلاش در حوزه اجتماعی از مهمترین اولویت های وزارت کشور بوده و تمام اقدامات لازم برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه اجتماعی با برنامه ریزی دقیق ومطالعات علمی وعملیاتی بکار گرفته شده است.

رحمانی فضلی  نشاط سیاسی و حفظ آرامش سیاسی را از اولویت های حوزه سیاسی کشور دانست وبلوغ و رشد سیاسی در کشور را نوید دهنده انتخاباتی پرشور در اردیبهشت سال آینده عنوان کرد.

 وزیر کشور ادامه داد :توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و رفع محرومیت مناطق روستایی از اولویت های دولت است و اختصاص هزارو500میلیارد تومان در بودجه سال 96وشش هزار میلیارد تومان در برنامه ششم توسعه از جمله اقدامات برای توزیع عادلانه امکانات در کشور است.

 رحمانی فضلی گفت:  افزایش ظرفیت مراکز درمان وترک اعتیاد از برنامه ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر است وظرفیت نگهداری وترک اعتیاد مثلا در تهران از500نفر به هشت هزار نفر رسیده و تا پایان سال به 12هزار نفر خواهد رسید.

وی گفت: بهترین راه حل مبارزه با اعتیاد پیشگیری است و سیاست دولت اجتماعی کردن و مردمی شدن مبارزه با آسیب های اجتماعی بخصوص اعتیاد است و وزارت کشور از همکاری نهادهای مردمی در مبارزه با اعتیاد در جامعه استقبال می کند.

هچنین علی مویدی قائم مقام ستاد کشوری مبارزه با مواد مخدر در جلسه کارگروه اجتماعی استان گفت:استان مرکزی در بخش مبارزه و پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر جزسه استان برتر کشور است.

انتهای پیام/س


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار