تبلیغاتزمان پخش و تکرار فصل ۴ چهارم خندوانه از شبکه نسیمزمان پخش فصل چهارم خندوانه,تکرار خندوانه فصل چهارم ۴ ،دانلود خندوانه فصل چهارم,زمان تکرار خندوانه فصل چهارم ۴ از شبکه نسیم,زمان باز پخش فصل چهارم خندوانه,بازپخش فصل چهارم خندوانه,تکرار فصل چهار خندوانه

زمان پخش و تکرار فصل ۴ چهارم خندوانه از شبکه نسیم

فصل چهارم برنامه خندوانه قرار است از پنجشنبه ۱۱ آذر ماه هر شب از یکشنبه تا پنجشنبه از شبکه نسیم پخش شود.

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌ های سرشناس تلویزیون، ورزش، سینما و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌ کند.

زمان پخش و تکرار فصل چهارم خندوانه از شبکه نسیم

برنامه خندوانه از یکشنبه تا پنج شنبه هر شب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. خندوانه در طول روز ۳ بار از شبکه نسیم بازپخش و تکرار می شود. بازپخش اول ساعت ۷ صبح، تکرار دوم آن،ساعت ۱۱ صبح و تکرار سوم آن ساعت ۱۷:۰۰ بعد از ظهر می باشد.

پنجشنبه ها خندوانه ساعت ۲۱ پخش می شود و تکرار اول آن جمعه ساعت ۳ بامداد و تکرار دوم آن ۱۱ صبح و تکرار سوم آن ۱۷ بعد از ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

خندوانه یکی از پر مخاطب‌ ترین برنامه‌ های تلویزیونی محسوب می‌ شود.

برنامه خندوانه از هنرمندان محبوب و معروف دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌ آید. همچنین،مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ نیز دارد.

این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌ یادماندنی برنامه را تقدیم می‌ کند و مهمانان برنامه ۵ ثانیه به دوربین لبخند می‌ زنند.

از بخش‌ های دیگر برنامه می‌ توان به استندآپ کمدی، میان‌ برنامه (مصاحبه با مردم)، مسابقه، نماهنگ و انیمیشن اشاره کرد.

گروه تهیه این برنامه در حال حاضر سرگرم تدارک آیتم های مختلف آن هستند.

رامبد جوان در فصل چهارم خندوانه که هر شب به غیر جمعه و شنبه پخش می شود با آیتم ها و بخش های متنوع و سرگرم کننده شب های شیرینی را برای مخاطبان رقم خواهد زد.

زمان پخش فصل چهارم خندوانه,تکرار خندوانه فصل چهارم ۴ ،دانلود خندوانه فصل چهارم,زمان تکرار خندوانه فصل چهارم ۴ از شبکه نسیم,زمان باز پخش فصل چهارم خندوانه,بازپخش فصل چهارم خندوانه,تکرار فصل چهار خندوانهلینک منبع

برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «زمان پخش و تکرار فصل ۴ چهارم خندوانه از شبکه نسیم» اینجا کلیک کنید.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق [email protected] گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار